Respected by the best
Od 1984 roku pracujemy na sukces naszych klientów. Budujemy trwałe relacje biznesowe oparte
na strategicznym partnerstwie. Nie boimy się śmiałych wyzwań. Naszą ambicją jest być mistrzami świata
w budowie narzędzi do obróbki plastycznej na zimno.
O nas
 
Dostarczamy Twoje części na czas. Zapraszamy do kontaktu. Dział handlowy

O naszej firmie

Jeżeli szukają Państwo dostawcy elementów tłoczonych – jesteśmy do usług. Pracujemy dla topowych dostawców elementów bezpieczeństwa, zawieszenia i wnętrz samochodów lekkich. Zapewniam, że sprostamy także Państwa oczekiwaniom. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu o naszej ofercie.


 

Tłoczenie

Tłoczenie postępowe dla branży automotive.

Montaż

Tłocznia Hydrapres S.A. wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą otrzymywać bardziej złożone detale realizuje procesy montażowe.

Zgrzewanie

Zgrzewanie elementów złącznych.
 

Mycie

Mycie komponentów wymagających usunięcia oleju i szczególnej czystości.

Obróbka wibrościerna

Trawolizacja wraz z konserwacją i suszeniem komponentów.

Budowa narzędzi

Projektowanie i budowa złożonych tłoczników postępowych we własnej narzędziowni.
 

hydrapres sa mycie wyrobów tłoczonych

 Produkcja elementów systemów bezpieczeństwa do samochodów wymaga dostarczania detali wolnych od zabrudzenia. Z tego powodu Hydrapres S.A. realizuje proces mycia tych detali. Aktualnie posiada jedną tunelową linię myjąco - suszącą i jest w trakcie uruchomienia kolejnej. W procesie mycia wykorzystywana jest woda demineralizowana pozyskiwana z własnej stacji uzdatniającej.

 

Poznaj nas lepiej

Jesteśmy zaawansowanym technologicznie zespołem. Procesy produkcyjne projektujemy użwając najnowszych dostępnych technologii wsparcia komputerowego.

 

Inżynieria wspomagana komputerowo

Stosujemy zaawansowane oprogramowanie LOGOPRESS do symulacji zachowania materiału.

Projektowanie wpomagane komputerowo

Zawsze projektujemy w trzech wymiarach używając SOLIDWORKS.

 

 

Komputerowe wspomaganie wytwarzania

Nasi programiści używają SolidCAM
i Peps do programowania obrabiarek.

Najlepsze na świecie narzędzia

Wszystko to po to aby budować najlepsze na świecie narzędzia
do obróbki plastycznej na zimno.

 

AktualnościNarzędziownia

Hydrapres S.A. prowadzi i rozwija własną narzędziownię. Składa się ona z kierowników projektów, zespołu doświadczonych konstruktorów, działu obróbki (obróbka elektroerozyjna, frezowanie CNC, szlifowanie - lista maszyn) oraz ślusarni narzędziowej. Dokumentacja PPAP przygotowywana jest przez kadrę inżynierską działu Kontroli Jakości. Prowadzenie własnej narzędziowni jest sprawą priorytetową z uwagi na możliwość sprawnej realizacji projektów. Specjalizujemy się w budowie złożonych tłoczników postępowych. Budujemy narzędzia o długości do 3200mm i masie do 10 ton, produkujace z blachy o grubości do 7mm i szerokości do 1000mm. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu dla branży automotive, m.in elementy foteli, systemów bezpieczeństwa i amortyzatorów. Narzędziownia nastawiona jest na realizację projektów, których produkcja seryjna odbywa się w tłoczni Hydrapres. Prowadzimy też projekty dla klientów zewnętrznych oraz świadczymy usługi na obrabiarkach.

 hydrapres sa tłocznik postępowy narzędzie tłoczące
Foto: narzędzie postępowe zaprojektowane i wykonane w Hydrapres S.A.

Montaż: automatyczne nitowanie radialne

hydrapres sa nitowanie montaz

Foto: Zespół nitowanych radialnie komponentów składający się z dwóch detali tłoczonych, nita i tulejek łożyskowych.

Tłocznia Hydrapres S.A. wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą otrzymywać bardziej złożone detale realizuje procesy montażowe. Są to indywidualnie zaprojektowane procesy montażowe opierające się na nitowaniu radialnym lub innej technice łączenia. Jesteśmy w stanie wykonać dedykowaną maszyne lub inny osprzęt montażowy. Prezentowany powyzej zespół to dwa detale tłoczone - w tm jeden w technologii transferowej. Maszyna montażowa została zaprojektowana przez inżynierów Hydrapres. Komponenty dodatkowe: nit i łożyska pochodzą od renomowanych dostawców. Maszyna nitująca dodatkowo ocenia moment siły pomiędzy elementami tłoczonymi który zawiera się w założonych przez klienta wartościach.

Mycie

hydrapres sa mycie wyrobów tłoczonych

 Produkcja elementów systemów bezpieczeństwa do samochodów wymaga dostarczania detali wolnych od zabrudzenia. Z tego powodu Hydrapres S.A. realizuje proces mycia tych detali. Aktualnie posiada jedną tunelową linię myjąco - suszącą i jest w trakcie uruchomienia kolejnej. W procesie mycia wykorzystywana jest woda demineralizowana pozyskiwana z własnej stacji uzdatniającej.

Lokalizacja

Hydrapres S.A.                     hydrapres siedziba solec kujawski

ul.Haska 7
86-050 Solec Kujawski
Polskatel.: +48 52 323 92 00
fax: +48 52 323 92 01

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.